Prodej

Pravidla vánočního prodeje kaprů

Podmínky pro stánkový prodej kaprů jsou přesně upravené zákonem. Prodejci nepotřebují speciální osvědčení. Povinnosti prodejců v souvislosti se zajištěním podmínek pro stánkový prodej a způsob zacházení s kapry kontrolují veterináři.

Prodej kapra

Prodej Třeboňského kapra zajišťuje společnost FISH MARKET a.s. K nabídce jejích produktů patří jak živý kapr, který se uplatňuje především při vánočním prodeji kaprů, tak široký sortiment rybích výrobků ( kapr chlazený, mražený, uzený, rybí polotovary).

Seznam míst vánočního prodeje

Vánočního kapra vyprodukovaného v Rybářství Třeboň a.s. si můžete zakoupit na sádkách Skupiny Rybářství Třeboň ve vybraných hypermarketech a na stáncích vánočních prodejců, které jsou označeny logem Třeboňského kapra.

Formy prodeje Třeboňského kapra

Nákup živé ryby patří v České republice k tradičním způsobům nákupu před přípravou pokrmů z čerstvého kapra. Tato tradice je spojená především s předvánočním prodejem kaprů. Společnost FISH MARKET a.s., která zajišťuje prodej Třeboňského kapra z produkce Rybářství Třeboň a.s., nabízí kromě živé ryby také výrobky z kapra ve formě chlazené, mražené či uzené ryby.

Distribuce Třeboňského kapra

Prodej a přepravu živé ryby a výrobků z Třeboňského kapra zajišťuje společnost FISH MARKET a.s. K distribuci Třeboňského kapra na tuzemské i zahraniční trhy je využíváno logistického a technického vybavení, které je přizpůsobené specifickým požadavkům na přepravu živých ryb a rybích výrobků.

Živý kapr

Nákup kapra ve formě živé ryby je na tuzemském trhu velmi oblíbený a patří k tradičním vánočním zvykům. Živého Třeboňského kapra si v předvánočním čase můžete zakoupit na stáncích v mnoha českých městech. Díky celoročnímu prodeji živých ryb na sádkách Skupiny Rybářství Třeboň a dalších prodejních místech si živého kapra můžete opatřit kdykoliv během roku. Prodej živých kaprů na sádkách je určený jak pro koncové zákazníky, tak pro velkoodběratele.

Uzený kapr

Uzené kapří maso z Třeboňského kapra se výborně hodí pro přípravu lahůdek studené kuchyně. K nabídce výrobků patří uzené kapří podkovy anebo filety, které nacházejí své uplatnění například při přípravě recepcí a rautů. Uzeného kapra je možné využít i pro tepelnou úpravu.

Mražený kapr

Do široké nabídky mražených výrobků z Třeboňského kapra patří kapr kuchaný, půlený, filety či podkovy. Hlavní výhodou této formy prodeje je možnost uchování výrobků po delší dobu. Při zmrazování kapra ve zpracovnách ryb se používá moderní technologie, díky níž je zachována vysoká kvalita kapřího masa.

Vypsat další články Vypsat předchozí články
Rybářství Třeboň a.s.

Držitelem chráněného zeměpisné označení Evropské unie, které Třeboňský kapr obdržel v roce 2007 je společnost Rybářství Třeboň a.s.

Rybářství Třeboň a.s.

Aktuality

Sportovní rybolov 2019 začíná 1. 4.

Rybářská sezona 2019 na Staňkovském, Hejtmanu a Novém Kanclíři začíná již 1. dubna! Prodej pověření zahájen!

20.03.19 / Aktuality

Jarní výlovy 2019

Informace k jarním výlovům 2019 rybníků společnosti Rybářství Třeboň.

19.03.19 / Aktuality

Výlov Rožmberka 2019

Rybník Rožmberk se letos bude lovit od 11. do 13. října 2019.

23.01.19 / Aktuality

Rybářské slavnosti 2019

Termín Rybářských slavností v Třeboni 2019 je 16. až 18. srpna.

23.01.19 / Aktuality

Partneři

Třeboň a Třeboňsko

Partnerem Rybářství Třeboň pro pořádání Rybářských slavností je provozovatel portálu Trebonsko.cz společnost Destinace Třeboňsko o.p.s.

Třeboňský kapr

Rybářství Třeboň a.s. je partnerem rybářského závodu s názvem Třeboňský kapr.

Produkty z Třeboňského kapra

Doporučené recepty