Formy prodeje Třeboňského kapra

Skladovani Třeboňského kapra na ledu

Nákup živé ryby patří v České republice k tradičním způsobům nákupu před přípravou pokrmů z čerstvého kapra. Tato tradice je spojená především s předvánočním prodejem kaprů. Společnost FISH MARKET a.s., která zajišťuje prodej Třeboňského kapra z produkce Rybářství Třeboň a.s., nabízí kromě živé ryby také výrobky z kapra ve formě chlazené, mražené či uzené ryby.

Prodej živých ryb

Prodej Třeboňského kapra ve formě živé ryby je organizován celoročně. Živý kapr je prodáván na sádkách Skupiny rybářství Třeboň a na dalších prodejních místech. V předvánočním čase nejdete v mnoha městech tradiční stánkový prodej Třeboňských kaprů.

Prodej chlazeného kapra

Třeboňský kapr ve formě chlazené ryby je pravidelně dodáván do obchodní sítě. Produkty z chlazeného Třeboňského kapra nabízejí vybrané prodejny obchodních řetězců Makro, Hypernova a Interspar. Chlazené výrobky z Třeboňského kapra je možné zakoupit i přímo v provozovnách společnosti FISH MARKET a.s.

Prodej mražených výrobků z kapra

V nabídce společnosti FISH MARKET a.s. najdete široký sortiment mražených výrobků z Třeboňského kapra. Mezi mražené produkty patří i rybí polotovar Kapří, který se výborně hodí k rychlé přípravě kapřích specialit. Mražené produkty z Třeboňského kapra jsou pravidelně dodávány do obchodní sítě.

Prodej uzených výrobků z kapřího masa

Do sortimentu výrobků z kapřího masa patří také uzený kapr. Z Třeboňského kapra se vyrábějí uzené podkovy, které jsou buď volně ložené anebo vakuově balené.

Producentem Třeboňského kapra je Rybářství Třeboň a.s. Prodej Třeboňského kapra ve formě živé ryby a rybích výrobků zajišťuje obchodní společnost FISH MARKET a.s. Společnost provozuje prodej Třeboňského kapra pro velkoodběratele i maloodběratele ve svých provozovnách a na e-shopu www.prodejryb.cz.

V Praze prodej čerstvých ryb z Rybářství Třeboň včetně rozvozu zajišťují sádky Lahovice.

Vložte nový kometář

Vložte komentář či dotaz. U článku - Formy prodeje Třeboňského kapra - zatím není zveřejněn žádný komentář.

Komentář

Všechny pole formuláře jsou povinné. Po vyplnění zobrazte "Náhled" pro kontrolu textu. Pak můžete zprávu "Odeslat". Váš e-mail nebude zveřejněn.

Rybářství Třeboň a.s.

Držitelem chráněného zeměpisné označení Evropské unie, které Třeboňský kapr obdržel v roce 2007 je společnost Rybářství Třeboň a.s.

Rybářství Třeboň a.s.

Aktuality

Informace k podzimním výlovům

Plán podzimních výlovů vybraných třeboňských rybníků na podzim 2023.

18.09.23 / Aktuality

Chyť a pusť

Rozšíření nabídky rekreačního rybaření o dva revíry, kde rybaření probíhá způsobem CHYŤ A PUSŤ.

7.07.23 / Aktuality

Prodej ryb 5. a 6. července

Prodejna ryb na sádkách v Třeboni bude ve dnech 5. a 6. července 2023 otevřena, a to v době od 9.00 do 12.00 hodin.

4.06.23 / Aktuality

Sportovní rybolov na Potrubí pod Ponědrážským rybníkem

Od 1. května 2023 lze rekreačně rybařit i na potrubí pod Ponědrážským rybníkem.

5.05.23 / Aktuality

Partneři

Třeboň a Třeboňsko

Partnerem Rybářství Třeboň pro pořádání Rybářských slavností je provozovatel portálu Trebonsko.cz společnost Destinace Třeboňsko o.p.s.

Třeboňský kapr

Rybářství Třeboň a.s. je partnerem rybářského závodu s názvem Třeboňský kapr.

Produkty z Třeboňského kapra

Doporučené recepty