Formy prodeje Třeboňského kapra

Skladovani Třeboňského kapra na ledu

Nákup živé ryby patří v České republice k tradičním způsobům nákupu před přípravou pokrmů z čerstvého kapra. Tato tradice je spojená především s předvánočním prodejem kaprů. Společnost FISH MARKET a.s., která zajišťuje prodej Třeboňského kapra z produkce Rybářství Třeboň a.s., nabízí kromě živé ryby také výrobky z kapra ve formě chlazené, mražené či uzené ryby.

Prodej živých ryb

Prodej Třeboňského kapra ve formě živé ryby je organizován celoročně. Živý kapr je prodáván na sádkách Skupiny rybářství Třeboň a na dalších prodejních místech. V předvánočním čase nejdete v mnoha městech tradiční stánkový prodej Třeboňských kaprů.

Prodej chlazeného kapra

Třeboňský kapr ve formě chlazené ryby je pravidelně dodáván do obchodní sítě. Produkty z chlazeného Třeboňského kapra nabízejí vybrané prodejny obchodních řetězců Makro, Hypernova a Interspar. Chlazené výrobky z Třeboňského kapra je možné zakoupit i přímo v provozovnách společnosti FISH MARKET a.s.

Prodej mražených výrobků z kapra

V nabídce společnosti FISH MARKET a.s. najdete široký sortiment mražených výrobků z Třeboňského kapra. Mezi mražené produkty patří i rybí polotovar Kapří, který se výborně hodí k rychlé přípravě kapřích specialit. Mražené produkty z Třeboňského kapra jsou pravidelně dodávány do obchodní sítě.

Prodej uzených výrobků z kapřího masa

Do sortimentu výrobků z kapřího masa patří také uzený kapr. Z Třeboňského kapra se vyrábějí uzené podkovy, které jsou buď volně ložené anebo vakuově balené.

Producentem Třeboňského kapra je Rybářství Třeboň a.s. Prodej Třeboňského kapra ve formě živé ryby a rybích výrobků zajišťuje obchodní společnost FISH MARKET a.s. Společnost provozuje prodej Třeboňského kapra pro velkoodběratele i maloodběratele ve svých provozovnách a na e-shopu www.prodejryb.cz.

V Praze prodej čerstvých ryb z Rybářství Třeboň včetně rozvozu zajišťují sádky Lahovice.

Vložte nový kometář

Vložte komentář či dotaz. U článku - Formy prodeje Třeboňského kapra - zatím není zveřejněn žádný komentář.

Komentář

Všechny pole formuláře jsou povinné. Po vyplnění zobrazte "Náhled" pro kontrolu textu. Pak můžete zprávu "Odeslat". Váš e-mail nebude zveřejněn.

Rybářství Třeboň a.s.

Držitelem chráněného zeměpisné označení Evropské unie, které Třeboňský kapr obdržel v roce 2007 je společnost Rybářství Třeboň a.s.

Rybářství Třeboň a.s.

Aktuality

Nábor brigádníků pro vánoční prodej kaprů

Největší certifikovaný prodejce Třeboňského kapra hledá brigádníky pro prodej kaprů na Vánoce 2019.

18.10.19 / Aktuality

Pozvánka na podzimní výlovy 2019

Přijeďte se podívat na podzimní výlov jihočeského rybníka. Doporučujeme výlovy rybníků společnosti Rybářství Třeboň a.s.

16.09.19 / Aktuality

Fotografie z Rybářských slavností 2019

Fotografie z Rybářských slavností v Třeboni, konaných 16. – 18. srpna 2019.

6.09.19 / Aktuality

Výlov Rožmberka 2019

Rybník Rožmberk se letos bude lovit od 11. do 13. října 2019.

1.08.19 / Aktuality

Partneři

Třeboň a Třeboňsko

Partnerem Rybářství Třeboň pro pořádání Rybářských slavností je provozovatel portálu Trebonsko.cz společnost Destinace Třeboňsko o.p.s.

Třeboňský kapr

Rybářství Třeboň a.s. je partnerem rybářského závodu s názvem Třeboňský kapr.

Produkty z Třeboňského kapra

Doporučené recepty