Vánoční prodej

Vánoční prodej na stánku

Štědrovečerní kapr patří neodmyslitelně ke koloritu českých Vánoc. Třeboňského kapra, který je zárukou velmi kvalitního kapřího masa, si v předvánočním čase můžete zakoupit v nejrůznějších koutech naší republiky. Kromě tradičního stánkového prodeje vánočních kaprů, můžete využít k nákupu živé ryby prodejních míst na sádkách.

Jako každý rok, i pro vánoční prodej kaprů v roce 2023 připravila společnost rybářství Třeboň a.s. seznam certifikovaných prodejců Třeboňského kapra.

Mapa prodejních míst

Prodej vánočních kaprů

Vánoční prodej Třeboňského kapra zajišťuje v rámci Skupiny Rybářství Třeboň obchodní společnost FISH MARKET a.s., která společně se svými obchodními partnery zabezpečuje distribuci živých kaprů pro stánkový prodej na mnoha místech v České republice i v zahraničí. Prodej vánočních kaprů probíhá také na sádkách v Praze Lahovicích a na sádkách Rybářství Třeboň a.s.. Kromě prodeje živé ryby se v předvánočním čase uplatňuje také prodej rybích výrobků z Třeboňského kapra.

Kompletní informace o prodeji vánočních kaprů společnosti FISH MARKET a.s.

Vlastnímu vánočnímu prodeji Třeboňského kapra předcházejí podzimní výlovy rybníků. Kapři jsou po výlovu skladování na sádkách, odkud jsou pak převáženi na prodejní místa.

Stánkový prodej vánočních kaprů

Stánkový prodej živých kaprů v předvánočním čase má v České republice dlouholetou tradici a je také spojen s několika vánočními zvyky. Prodejci vánočních kaprů musí splňovat podmínky prodeje živých ryb v souladu se zákony o ochraně zvířat proti týrání a veterinárním zákonem. Při nákupu se můžete rozhodnout, zdali si domů odnesete živou rybu, anebo si jí necháte odborně usmrtit, případně vykuchat a naporcovat.

V rubrice Zpracování kapra najdete podrobné návody doplněné videem jak doma správně usmrtit, vykuchat a naporcovat kapra.


Komentáře

Tomáš Vlček - #
23.12.21

Koupili jsme kapra od Vás u Europarku ve Štěrboholech. Měl 3,4 kg, u vnitřností byl jen malý chuchvalec mlíčí. Prý letos mají kapři mlíčí hrozně málo, jsou „vyskákaní“. To říkal pán, co kapra čistil a kuchal. Za vše manželka platila 618 Kč, při placení neviděla na pána, co kapra kuchal. Opravdu mají letošní kapři málo mlíčí, nebo nemáte poctivé prodejce?…

Rybářství Třeboň a.s. - #
17.12.21

Dobrý den,
za zájem o vánoční prodej Třeboňského kapra a za Vaše komentáře.
Ohledně doby prodeje (od kolika do kolika hodin bude prodej Třeboňského kapra na stáncích) Vám nemůžeme dát přesné údaje. Čas určují konkrétní prodejci; informujte se u nich na místě.
Děkujeme za pochopení.
Rybářsví Třeboň

Miloš Borovka - #
16.12.21

Budete letos také prodávat kapry u Bauhasu v Praze v Dolních Chabrech na základě emailové objednávky s
požadavkem na množství a času odběru . Vloni to bylo k úplné spokojenosti.
Děkuji za odpověď s přáním úspěšného prodeje Třeboňských kaprů. MB

ODPOVĚĎ Z REDAKCE: Děkujeme za komentář. Prodejce s číslem certifikátu 3/33 bude na adrese Praha 8, Chabry ,Ústecká 822/1 Bauhaus bude prodávat Třeboňského kapra 18.12. - 24.12.Viz mapa s datumem prodeje.
Martina Hastal - #
16.12.21

Dobrý den, jedny z mála web stránek co mě po dlouhé době potěšily :). Prosím, 22. a 23. 12. od a do kolika hodin bude prodej vánočních kaprů na adrese: Praha 4, Křejpského, GPS 50.0258783N, 14.5153114E.
Děkuji Martina H.

Ivana Glaserová - #
7.12.21

Dobrý den,
prosím o informaci, kdy bude zveřjněn seznam prodejních míst v rámci Vánoc 2021.
Děkuji.
S pozdravem
Ivana

Admin - #
20.12.10

Děkujeme za dotaz,
co se týče cen ryb, tak ceny jsou zveřejněny pro celoroční prodej ryb na sádkách v Lahovicích. U ostatních sádek je uváděn vždy přímý kontakt, takže je možnost se informovat přímo u prodejce na aktuální cenu živých ryb.

jiras karel - #
19.12.10

Dorý den
Máte docela pěkné a přehledné vebové stránky a vzhledem k tomu, že máte prodej ryb po celý rok zde postrádám ceník ryb za 1kg.
Prosím o nějakou odpověď nejlépe s uvedenými cenami ryb.
Předem děkuji za kladnou odpověď, s přáním prožití krásných a pohodových svátků Jiras.

Komentář

Všechny pole formuláře jsou povinné. Po vyplnění zobrazte "Náhled" pro kontrolu textu. Pak můžete zprávu "Odeslat". Váš e-mail nebude zveřejněn.

Rybářství Třeboň a.s.

Držitelem chráněného zeměpisné označení Evropské unie, které Třeboňský kapr obdržel v roce 2007 je společnost Rybářství Třeboň a.s.

Rybářství Třeboň a.s.

Aktuality

Třeboňský kapr v Praze po celý rok

Třeboňského kapra a další sladkovodní ryby z třeboňských rybníků dostanete celoročně i v Praze na Sádkách Lahovice.

12.04.24 / Aktuality

Sportovní rybolov - začátek sezony 1. 3.!

Rekreační rybaření na rybnících Hejtman, Staňkovský, Nový Kanclíř i Táborský začíná 1. března 2024.

21.02.24 / Aktuality

Výlov rybníka Rožmberk 2024

Na rybníku Rožmberk bude opět podzimní slavnostní výlov, a to ve dnech 11. až 13. října 2024.

8.02.24 / Aktuality

Velikonoční prodej Třeboňského kapra

Informace k velikonočnímu prodeji kaprů 2024 na sádkách společnosti Rybářství Třeboň a.s.

7.02.24 / Aktuality

Partneři

Třeboň a Třeboňsko

Partnerem Rybářství Třeboň pro pořádání Rybářských slavností je provozovatel portálu Trebonsko.cz společnost Destinace Třeboňsko o.p.s.

Třeboňský kapr

Rybářství Třeboň a.s. je partnerem rybářského závodu s názvem Třeboňský kapr.

Produkty z Třeboňského kapra

Doporučené recepty