Uplatnění produktů z Třeboňského kapra

Značka Třeboňský kapr vymezuje celou škálu produktů od živé ryby, přes výrobky z ryb a sportovní rybolov až po nabídku turistických služeb souvisejících s produkcí a chovem sladkovodních ryb na Třeboňsku.

Živá ryba a výrobky

Prodej živých ryb a výrobků z ryb zajišťuje společnosti FISH MARKET a.s.. Převážná část produkce ryb putuje na export do mnoha zemí Evropy. I na domácím trhu však společnost FISH MARKET a.s. uspokojuje potřeby jak koncových zákazníků, tak subjektů z řad podnikatelské sféry.

Nabídka pro koncové zákazníky

Všem, kdo si rádi vychutnají Třeboňského kapra, je k dispozici mapa prodejních míst, kde najdete informace o možnostech zakoupení živé ryby i výrobků z ryb. Dále jsou v rámci portálu www.trebonskykapr.cz k dispozici praktické informace, jak rybu zpracovat v domácím prostředí až do formy kapra bez kostí a ukázka několika zajímavých receptů.

Dodávky ryb je možné uskutečnit také při příležitosti konání oslav, svateb a podobných akcí spojených s grilováním ryb.

Nabídka pro maloobchodní prodejny

Mezi odběrateli Třeboňského kapra jsou i maloobchodní prodejci, kteří mají ve svém sortimentu sladkovodní ryby. Jedná se především o síť hypermarketů a supermarketů Albert.

V sortimentu obchodů se objevují především vakuované výrobky z kapra a u větších hypermarketů jsou dodávány i živé ryby.

V případě zájmu o dodávky ryb do vaší maloobchodní prodejny neváhejte kontaktovat společnost FISH MARKET a.s.

Velkoobchodní odběratelé

Z velkoobchodních odběratelů sladkovodní ryby je třeba jmenovat především řetězec prodejen MAKRO. Ve velkoobchodech MAKRO je k dispozici sortiment živých i chlazených sladkovodních ryb.

Restaurace

Třeboňského kapra i další sladkovodní ryby svým zákazníkům servírují také v restauracích. Nejvýznačnějšími odběrateli v tomto segmentu jsou především specializované rybí restaurace a restaurace v srdci českého rybníkářství v Třeboni.

Pokud jste i vy provozovatelem restaurace a hodil by se vám do jídelníčku například některý z doporučených receptů, kontaktujte společnost FISH MARKET a.s.

Gastronomické provozy a jídelny

Obdobným typem odběratelů jako restaurace jsou nejrůznější jídelny a provozovny hromadného stravování. Není náhodou, že se zde velmi často objevují odběratelé z lázeňských měst, kde jsou preferovány požadavky na zdravou výživu, které Třeboňský kapr bezpochyby splňuje.

Od vzniku výrobku Kapří je navíc příprava jídel z kapřího masa mnohem snadnější a právě proto se v těchto provozech polotovar z kapřího masa uplatňuje nejlépe.

Kapří má také svůj vlastní web, kde je možno tento polotovar objednávat.

Nabídka pro provozy rychlého občerstvení

Dalším druhem zákazníků jsou drobní podnikatelé z řad provozovatelů rychlého občerstvení a nejrůznějších fast foodů. Kromě dodávek ryb na grilování je v nabídce produktů také polotovar Kapří, ze kterého lze velmi snadno připravit například kapří bramborák. Takovéto pochoutky se pak prodávají především na stáncích s občerstvením při příležitosti nejrůznějších akcí.

Pokud byste chtěli obohatit nabídku pochoutek z vašeho stánku či provozovny s občerstvením o specialitu ze sladkovodních ryb, neváhejte nás kontaktovat.

Pokud se vaše provozovna nachází v Praze, můžete k nákupu výrobků z kapra využít rozvoz čerstvých sladkovodních ryb po Praze, který zajišťují sádky Lahovice.

Vložte nový kometář

Vložte komentář či dotaz. U článku - Uplatnění produktů z Třeboňského kapra - zatím není zveřejněn žádný komentář.

Komentáře

Všechny pole formuláře jsou povinné. Po vyplnění zobrazte "Náhled" pro kontrolu textu. Pak můžete zprávu "Odeslat". Váš e-mail nebude zveřejněn.

Rybářství Třeboň a.s.

Držitelem chráněného zeměpisné označení Evropské unie, které Třeboňský kapr obdržel v roce 2007 je společnost Rybářství Třeboň a.s.

Rybářství Třeboň a.s.

Aktuality

Pozvánka na Rybářské slavnosti 2018

Od pátku 17. do neděle 19. srpna 2018 se v Třeboni konají 14. Rybářské slavnosti. Jste zváni.

7.08.18 / Aktuality

Sportovní rybolov 2018 - začátek sezony

Rybářská sezona 2018 na Staňkovském, Hejtmanu a Novém Kanclíři začíná již 30. 3.! Prodej pověření zahájen!

21.02.18 / Aktuality

Výlov Rožmberka 2018

Slavnostní výlov Rožmberka bude letos 12. až 14. října 2018.

8.02.18 / Aktuality

Fotografie z výlovu Rožmberka 2017

Fotografie ze slavnostního výlovu rybníka Rožmberk 13. – 15. 10. 2017.

1.01.18 / Aktuality

Partneři

Třeboň a Třeboňsko

Partnerem Rybářství Třeboň pro pořádání Rybářských slavností je provozovatel portálu Trebonsko.cz společnost Destinace Třeboňsko o.p.s.

Třeboňský kapr

Rybářství Třeboň a.s. je partnerem rybářského závodu s názvem Třeboňský kapr.

Produkty z Třeboňského kapra

Doporučené recepty