Uplatnění produktů z Třeboňského kapra

Značka Třeboňský kapr vymezuje celou škálu produktů od živé ryby, přes výrobky z ryb a sportovní rybolov až po nabídku turistických služeb souvisejících s produkcí a chovem sladkovodních ryb na Třeboňsku.

Živá ryba a výrobky

Prodej živých ryb a výrobků z ryb zajišťuje společnosti FISH MARKET a.s.. Převážná část produkce ryb putuje na export do mnoha zemí Evropy. I na domácím trhu však společnost FISH MARKET a.s. uspokojuje potřeby jak koncových zákazníků, tak subjektů z řad podnikatelské sféry.

Nabídka pro koncové zákazníky

Všem, kdo si rádi vychutnají Třeboňského kapra, je k dispozici mapa prodejních míst, kde najdete informace o možnostech zakoupení živé ryby i výrobků z ryb. Dále jsou v rámci portálu www.trebonskykapr.cz k dispozici praktické informace, jak rybu zpracovat v domácím prostředí až do formy kapra bez kostí a ukázka několika zajímavých receptů.

Dodávky ryb je možné uskutečnit také při příležitosti konání oslav, svateb a podobných akcí spojených s grilováním ryb.

Nabídka pro maloobchodní prodejny

Mezi odběrateli Třeboňského kapra jsou i maloobchodní prodejci, kteří mají ve svém sortimentu sladkovodní ryby. Jedná se především o síť hypermarketů a supermarketů Albert.

V sortimentu obchodů se objevují především vakuované výrobky z kapra a u větších hypermarketů jsou dodávány i živé ryby.

V případě zájmu o dodávky ryb do vaší maloobchodní prodejny neváhejte kontaktovat společnost FISH MARKET a.s.

Velkoobchodní odběratelé

Z velkoobchodních odběratelů sladkovodní ryby je třeba jmenovat především řetězec prodejen MAKRO. Ve velkoobchodech MAKRO je k dispozici sortiment živých i chlazených sladkovodních ryb.

Restaurace

Třeboňského kapra i další sladkovodní ryby svým zákazníkům servírují také v restauracích. Nejvýznačnějšími odběrateli v tomto segmentu jsou především specializované rybí restaurace a restaurace v srdci českého rybníkářství v Třeboni.

Pokud jste i vy provozovatelem restaurace a hodil by se vám do jídelníčku například některý z doporučených receptů, kontaktujte společnost FISH MARKET a.s.

Gastronomické provozy a jídelny

Obdobným typem odběratelů jako restaurace jsou nejrůznější jídelny a provozovny hromadného stravování. Není náhodou, že se zde velmi často objevují odběratelé z lázeňských měst, kde jsou preferovány požadavky na zdravou výživu, které Třeboňský kapr bezpochyby splňuje.

Od vzniku výrobku Kapří je navíc příprava jídel z kapřího masa mnohem snadnější a právě proto se v těchto provozech polotovar z kapřího masa uplatňuje nejlépe.

Kapří má také svůj vlastní web, kde je možno tento polotovar objednávat.

Nabídka pro provozy rychlého občerstvení

Dalším druhem zákazníků jsou drobní podnikatelé z řad provozovatelů rychlého občerstvení a nejrůznějších fast foodů. Kromě dodávek ryb na grilování je v nabídce produktů také polotovar Kapří, ze kterého lze velmi snadno připravit například kapří bramborák. Takovéto pochoutky se pak prodávají především na stáncích s občerstvením při příležitosti nejrůznějších akcí.

Pokud byste chtěli obohatit nabídku pochoutek z vašeho stánku či provozovny s občerstvením o specialitu ze sladkovodních ryb, neváhejte nás kontaktovat.

Pokud se vaše provozovna nachází v Praze, můžete k nákupu výrobků z kapra využít rozvoz čerstvých sladkovodních ryb po Praze, který zajišťují sádky Lahovice.

Vložte nový kometář

Vložte komentář či dotaz. U článku - Uplatnění produktů z Třeboňského kapra - zatím není zveřejněn žádný komentář.

Komentáře

Všechny pole formuláře jsou povinné. Po vyplnění zobrazte "Náhled" pro kontrolu textu. Pak můžete zprávu "Odeslat". Váš e-mail nebude zveřejněn.

Rybářství Třeboň a.s.

Držitelem chráněného zeměpisné označení Evropské unie, které Třeboňský kapr obdržel v roce 2007 je společnost Rybářství Třeboň a.s.

Rybářství Třeboň a.s.

Aktuality

Pozvánka na podzimní výlovy 2019

Přijeďte se podívat na podzimní výlov jihočeského rybníka. Doporučujeme výlovy rybníků společnosti Rybářství Třeboň a.s.

16.09.19 / Aktuality

Fotografie z Rybářských slavností 2019

Fotografie z Rybářských slavností v Třeboni, konaných 16. – 18. srpna 2019.

6.09.19 / Aktuality

Výlov Rožmberka 2019

Rybník Rožmberk se letos bude lovit od 11. do 13. října 2019.

1.08.19 / Aktuality

Sportovní rybolov 2019 začíná 1. 4.

Rybářská sezona 2019 na Staňkovském, Hejtmanu a Novém Kanclíři začíná již 1. dubna! Prodej pověření zahájen!

20.03.19 / Aktuality

Partneři

Třeboň a Třeboňsko

Partnerem Rybářství Třeboň pro pořádání Rybářských slavností je provozovatel portálu Trebonsko.cz společnost Destinace Třeboňsko o.p.s.

Třeboňský kapr

Rybářství Třeboň a.s. je partnerem rybářského závodu s názvem Třeboňský kapr.

Produkty z Třeboňského kapra

Doporučené recepty