Uplatnění produktů z Třeboňského kapra

Značka Třeboňský kapr vymezuje celou škálu produktů od živé ryby, přes výrobky z ryb a sportovní rybolov až po nabídku turistických služeb souvisejících s produkcí a chovem sladkovodních ryb na Třeboňsku.

Živá ryba a výrobky

Prodej živých ryb a výrobků z ryb zajišťuje společnosti FISH MARKET a.s.. Převážná část produkce ryb putuje na export do mnoha zemí Evropy. I na domácím trhu však společnost FISH MARKET a.s. uspokojuje potřeby jak koncových zákazníků, tak subjektů z řad podnikatelské sféry.

Nabídka pro koncové zákazníky

Všem, kdo si rádi vychutnají Třeboňského kapra, je k dispozici mapa prodejních míst, kde najdete informace o možnostech zakoupení živé ryby i výrobků z ryb. Dále jsou v rámci portálu www.trebonskykapr.cz k dispozici praktické informace, jak rybu zpracovat v domácím prostředí až do formy kapra bez kostí a ukázka několika zajímavých receptů.

Dodávky ryb je možné uskutečnit také při příležitosti konání oslav, svateb a podobných akcí spojených s grilováním ryb.

Nabídka pro maloobchodní prodejny

Mezi odběrateli Třeboňského kapra jsou i maloobchodní prodejci, kteří mají ve svém sortimentu sladkovodní ryby. Jedná se především o síť hypermarketů a supermarketů Albert.

V sortimentu obchodů se objevují především vakuované výrobky z kapra a u větších hypermarketů jsou dodávány i živé ryby.

V případě zájmu o dodávky ryb do vaší maloobchodní prodejny neváhejte kontaktovat společnost FISH MARKET a.s.

Velkoobchodní odběratelé

Z velkoobchodních odběratelů sladkovodní ryby je třeba jmenovat především řetězec prodejen MAKRO. Ve velkoobchodech MAKRO je k dispozici sortiment živých i chlazených sladkovodních ryb.

Restaurace

Třeboňského kapra i další sladkovodní ryby svým zákazníkům servírují také v restauracích. Nejvýznačnějšími odběrateli v tomto segmentu jsou především specializované rybí restaurace a restaurace v srdci českého rybníkářství v Třeboni.

Pokud jste i vy provozovatelem restaurace a hodil by se vám do jídelníčku například některý z doporučených receptů, kontaktujte společnost FISH MARKET a.s.

Gastronomické provozy a jídelny

Obdobným typem odběratelů jako restaurace jsou nejrůznější jídelny a provozovny hromadného stravování. Není náhodou, že se zde velmi často objevují odběratelé z lázeňských měst, kde jsou preferovány požadavky na zdravou výživu, které Třeboňský kapr bezpochyby splňuje.

Od vzniku výrobku Kapří je navíc příprava jídel z kapřího masa mnohem snadnější a právě proto se v těchto provozech polotovar z kapřího masa uplatňuje nejlépe.

Kapří má také svůj vlastní web, kde je možno tento polotovar objednávat.

Nabídka pro provozy rychlého občerstvení

Dalším druhem zákazníků jsou drobní podnikatelé z řad provozovatelů rychlého občerstvení a nejrůznějších fast foodů. Kromě dodávek ryb na grilování je v nabídce produktů také polotovar Kapří, ze kterého lze velmi snadno připravit například kapří bramborák. Takovéto pochoutky se pak prodávají především na stáncích s občerstvením při příležitosti nejrůznějších akcí.

Pokud byste chtěli obohatit nabídku pochoutek z vašeho stánku či provozovny s občerstvením o specialitu ze sladkovodních ryb, neváhejte nás kontaktovat.

Pokud se vaše provozovna nachází v Praze, můžete k nákupu výrobků z kapra využít rozvoz čerstvých sladkovodních ryb po Praze, který zajišťují sádky Lahovice.

Vložte nový kometář

Vložte komentář či dotaz. U článku - Uplatnění produktů z Třeboňského kapra - zatím není zveřejněn žádný komentář.

Komentáře

Všechny pole formuláře jsou povinné. Po vyplnění zobrazte "Náhled" pro kontrolu textu. Pak můžete zprávu "Odeslat". Váš e-mail nebude zveřejněn.

Rybářství Třeboň a.s.

Držitelem chráněného zeměpisné označení Evropské unie, které Třeboňský kapr obdržel v roce 2007 je společnost Rybářství Třeboň a.s.

Rybářství Třeboň a.s.

Aktuality

Prodejny ryb opět s plným sortimentem

Nakupujte čerstvé sladkovodní ryby z podzimních výlovů přímo od rybářů.

16.10.23 / Aktuality

Informace k podzimním výlovům

Plán podzimních výlovů vybraných třeboňských rybníků na podzim 2023.

18.09.23 / Aktuality

Chyť a pusť

Rozšíření nabídky rekreačního rybaření o dva revíry, kde rybaření probíhá způsobem CHYŤ A PUSŤ.

7.07.23 / Aktuality

Sportovní rybolov na Potrubí pod Ponědrážským rybníkem

Od 1. května 2023 lze rekreačně rybařit i na potrubí pod Ponědrážským rybníkem.

5.05.23 / Aktuality

Partneři

Třeboň a Třeboňsko

Partnerem Rybářství Třeboň pro pořádání Rybářských slavností je provozovatel portálu Trebonsko.cz společnost Destinace Třeboňsko o.p.s.

Třeboňský kapr

Rybářství Třeboň a.s. je partnerem rybářského závodu s názvem Třeboňský kapr.

Produkty z Třeboňského kapra

Doporučené recepty