Tip na výlet neznámou Prahou

K jaru a k velikonočnímu volnu patří výlety či vycházky do přírody.

Letos však máme kvůli covidu omezené možnosti pohybu, a nápady docházejí. Pro tuto dobu (a nejen pro ni) máme pro Pražany tip na výlet do jižní části města, konkrétně do Chuchle a Lahovic, kde jsou místa a příroda, v nichž zapomenete, že jste v katastru velké zastavěné Prahy.

Vybrali jsme zde pro vás několik tipů na výlet přírodou; poznáte nová zajímavá místa, naučné stezky, přírodní rezervaci, minizoo.

V této části navíc můžete využít spojení s částí Modřany přívozem č. 6 přes Vltavu, a jako bonus doporučujeme navštívit před návratem domů sádky Lahovice Praha, kde je bohatý výběr sladkovodních ryb z třeboňských rybníků. V první řadě na Vás zde čeká proslulý Třeboňský kapr!

Datum zveřejnění aktuality:30.03.21

Vložte nový kometář

Vložte komentář či dotaz. U článku - Tip na výlet neznámou Prahou - zatím není zveřejněn žádný komentář.

Komentáře

Všechny pole formuláře jsou povinné. Po vyplnění zobrazte "Náhled" pro kontrolu textu. Pak můžete zprávu "Odeslat". Váš e-mail nebude zveřejněn.

Rybářství Třeboň a.s.

Držitelem chráněného zeměpisné označení Evropské unie, které Třeboňský kapr obdržel v roce 2007 je společnost Rybářství Třeboň a.s.

Rybářství Třeboň a.s.

Aktuality

Informace k podzimním výlovům

Informace k výlovům třeboňských rybníků na podzim 2021. Všechny výlovy, včetně Rožmberka, budou bez doprovodných programů.

14.09.21 / Aktuality

Třeboňský kapr v Praze

Třeboňského kapra a další sladkovodní ryby z třeboňských rybníků koupíte také v Praze na Sádkách Lahovice. Otevřeno celoročně.

30.03.21 / Aktuality

Tip na výlet neznámou Prahou

Tip na výlet do přírody v Praze, při nichž můžete objevit zajímavá místa a pořídit živého Třeboňského kapra na velikonoční stůl.

30.03.21 / Aktuality

Sportovní rybolov - začátek sezony

Rekreační rybaření na rybnících Hejtman, Staňkovský a Nový Kanclíř začíná 1. dubna 2021.

18.03.21 / Aktuality

Partneři

Třeboň a Třeboňsko

Partnerem Rybářství Třeboň pro pořádání Rybářských slavností je provozovatel portálu Trebonsko.cz společnost Destinace Třeboňsko o.p.s.

Třeboňský kapr

Rybářství Třeboň a.s. je partnerem rybářského závodu s názvem Třeboňský kapr.

Produkty z Třeboňského kapra

Doporučené recepty