Pravidla soutěže na webu Třeboňský kapr

Seznamte se s pravidly soutěže Třeboňští kapři do kuchyně patří.

1) Úvodní ustanovení

Organizátorem soutěže je společnost Rybářství Třeboň a.s. Soutěž je určena pro osoby starší 18 let s trvalým pobytem na území ČR, které jsou způsobilé k právním úkonům. Soutěž je pořádána na webu organizátora www.trebonskykapr.cz a na facebookové stránce Třeboňský kapr.

Termín soutěže od 7.5.2015 do 30.9.2015.

Z účasti v soutěži jsou vyloučeni zaměstnanci společnosti Rybářství Třeboň a.s. a osoby jim blízké. Organizátor soutěže si vyhrazuje právo upravit v průběhu soutěže pravidla, a to zejména délku trvání soutěže. Všichni zúčastnění soutěžící se svojí účastí v soutěži zavazují k dodržování těchto pravidel.

2) Účast v soutěži

Pro účast v soutěži (zařazení do konečného slosování) je třeba splnit následující podmínky:

- vyplnit soutěžní formulář nebo se zúčastnit soutěže na facebookové stránce Třeboňský kapr.
- při vyplnění soutěžního formuláře uvést pravdivě všechny požadované údaje, nevyplnění jakéhokoli údaje je důvodem k neuznání platnosti odpovědi
- zodpovědět soutěžní otázku
- provést odeslání formuláře s odpovědí
- každý soutěžící se může zúčastnit soutěže (odpovědět na otázku) pouze jednou, duplicitní odpovědi nebudou zařazeny do slosování.

3) Losování výherců

Losování výherců soutěže proběhne nejpozději do 15 dnů po jejím ukončení dne 30.9.2015. Každý soutěžící může vyhrát jen jednu cenu.

Oznámení o výhře bude výhercům oznámeno e-mailem, nebo zprávou na facebooku (v případě neúspěchu opakovaně). V případě, že se výherce nepodaří do 30 dnů od provedení losování kontaktovat, jeho výhra propadá.

Organizátor soutěže si vyhrazuje právo ve sporných případech rozhodovat s konečnou platností dle vlastního uvážení. Výhry nejsou soudně vymahatelné. Organizátor nenese zodpovědnost za technické problémy spojené s doručováním odpovědí. Platné jsou pouze doručené odpovědi.

4) Specifikace výher

1. cena: Víkendový pobyt (2 noci) v penzionu Schwarzenberský seník pro 2 osoby a 10% sleva na konzumaci v Pěšárně – Restauraci a Vinárně.
2. cena: Tričko a rybí kuchařka
3. cena: Kšiltovka a rybí kuchařka

5) Ochrana osobních údajů

Každý soutěžící, výslovně souhlasí s tím, aby organizátor soutěže zpracovával poskytnuté osobní údaje za účelem vyhodnocení soutěže a kontaktování výherců a soutěžících. Organizátor soutěže se zavazuje nepoužít takto získané osobní údaje k žádným jiným účelům, než je stanoveno v těchto pravidlech.

Po skončení soutěže budou na www.trebonskykapr.cz uveřejněna jména a příjmení výherců.

Datum zveřejnění aktuality:28.03.11


Komentáře

Anna Crlová - #
31.10.14

rada bych ochutnala kapra grilovaneho v alobalu.Mam rada grilovane rybi pochoutky a grilovane v alobalu musi byt opravdu delikatesa,proto bych takto upraveneho kapra rada ochutnala.

Komentář

Všechny pole formuláře jsou povinné. Po vyplnění zobrazte "Náhled" pro kontrolu textu. Pak můžete zprávu "Odeslat". Váš e-mail nebude zveřejněn.

Rybářství Třeboň a.s.

Držitelem chráněného zeměpisné označení Evropské unie, které Třeboňský kapr obdržel v roce 2007 je společnost Rybářství Třeboň a.s.

Rybářství Třeboň a.s.

Aktuality

Prodejny ryb opět s plným sortimentem

Nakupujte čerstvé sladkovodní ryby z podzimních výlovů přímo od rybářů.

16.10.23 / Aktuality

Informace k podzimním výlovům

Plán podzimních výlovů vybraných třeboňských rybníků na podzim 2023.

18.09.23 / Aktuality

Chyť a pusť

Rozšíření nabídky rekreačního rybaření o dva revíry, kde rybaření probíhá způsobem CHYŤ A PUSŤ.

7.07.23 / Aktuality

Sportovní rybolov na Potrubí pod Ponědrážským rybníkem

Od 1. května 2023 lze rekreačně rybařit i na potrubí pod Ponědrážským rybníkem.

5.05.23 / Aktuality

Partneři

Třeboň a Třeboňsko

Partnerem Rybářství Třeboň pro pořádání Rybářských slavností je provozovatel portálu Trebonsko.cz společnost Destinace Třeboňsko o.p.s.

Třeboňský kapr

Rybářství Třeboň a.s. je partnerem rybářského závodu s názvem Třeboňský kapr.

Produkty z Třeboňského kapra

Doporučené recepty