Petr Stupka

Recepty a videa s názornými návody na kuchyňskou přípravu lákavých specialit z kapřího masa a zpracování kapra v domácím prostředí na stránkách www.trebonskykapr.cz pro Vás připravil mistr kuchař Petr Stupka, který patří mezi vyhlášené specialisty na přípravu pokrmů ze sladkovodních ryb.

Gastronomický specialista a poradce Petr Stupka se věnuje kuchařskému umění na profesionální úrovni již 30 let. Můžete ho znát také jako moderátora pořadu Českého rozhlasu Kuchařské čarování Petra Stupky či z pořadu televize Prima Párty s kuchařem. V minulosti působil i jako odborný učitel na Integrované škole cestovního ruchu.

Český kulinář

V poslední době se Petr Stupka věnuje i publikování na internetu. Na doméně www.ceskykulinar.cz s podtitulem týdenník pro všechny kdo rádi vaří, najdete mnoho zajímavých receptů a gastronomických tipů.

Petr Stupka s Třeboňským kaprem

Kuchařské knihy

O své osvědčené recepty, nápady a zkušenosti se Petr Stupka podělil již ve dvou kuchařských knihách (Kuchařské čarování Petra Stupky. Alpress 2004 a Kuchařské čarování Petra Stupky II. z babiččina stříbrníku. MCU 2007).

Gastronomické akce

S kuchařským uměním Petra Stupky se můžete setkat na mnoha rybářských akcích v nejrůznějších koutech naší republiky, kde pro návštěvníky připravuje rozmanité pochoutky ze sladkovodních ryb. Petr Stupka je i pravidelným hostem Rybářských slavností v Třeboni, kde můžete ochutnat mimo jiné jeho speciality z Třeboňského kapra.

Vyzkoušejte recepty Petra Stupky na přípravu specialit z Třeboňského kapra

(u receptu je k dispozici i krátké video s přípravou pokrmu v provedení Petra Stupky)

Nechte se inspirovat také recepty Petra Stupky na přípravu pokrmů z polotovaru Kapří na stránkách www.kapri-maso.cz


Komentáře

Alena - #
21.08.16

Děkuji panu Stupkovi za jeho videa a perfektní recepty.Jak píše Myšák….žrádlo je žrádlo a Vaše recepty jsou k sežrání.:-) dííky

Josef - #
10.07.11

Dobrý den pane Stupko!
V první řadě Vám chci poděkovat za Vaše videa, která jsou pro lidi jako jsem já ( tedy kuchařské amatéry )velice dobrým pomocníkem při zpracování kapřího masa.Hned jak jsem zhlédl Vaše videa o zpracování a následné vykoštění kapra, tak jsem popadl pruty a hned jsem utíkal k vodě. SV. Petr stál při mě, tak jsem si ulovil kapříka a hned jsem se ho pokusil zpracovat podle Vás. Kapra jsem tedy zpracoval, vykostil a udělal Asijskou omáčku, chcete-li marinádu. Večer jsem ono dílo přivezl na chalupu, pozval na ochutnávku pár přátel. Kapříka jsme dali na gril a musím říct, že jsem sklidil velkou pochvalu s kterou bych se rád s Vámi podělil, jelikož nebýt Vašich super videí, tak bych se asi sám kapříka neodvážil udělat bez kostí. Ještě jednou moc díky.

Iveta - #
2.12.09

Vážený pane Stupko, dnes jsem tady náhodou objevila instruktážní videa. Skvělá práce!!! Sama chytám, zpracovávám a konzumuji kapříky i jiné ryby mnoho let, ale například přeřezání vidliček je pro mne novinka. Nikomu jsem tady neřekla o tomto svém objevu. Příštího kapra tak zpracuju a budu zase jednou za machra!! Díky:))))
Vzhledem k tomu, že je mi jasné, že nemáte nic společného s cenami kapřího masa, nebudu tu lamentovat a popřeji už jen hodně štěstí a radosti ze všeho, co děláte.

Myšák - #
31.08.09

Zdravím Petra Stupku,je to Frajer p.Kuchař!!! Já jsem rovněž kuchař,proto rád sleduji Váš pořad! Mám jednu lepší radu když se řízne do prstu!Zvednout ruku co nejvíš nad hlavu a setrvat tak 3–5minut!Tlak krve se sníží,krev přestane téci a ochrané látky ránu rychle zacelí!Přeji hodně ůspěchů,žrádlo je žrádlo a Petr dělá to dobré a České!

Komentáře

Všechny pole formuláře jsou povinné. Po vyplnění zobrazte "Náhled" pro kontrolu textu. Pak můžete zprávu "Odeslat". Váš e-mail nebude zveřejněn.

Rybářství Třeboň a.s.

Držitelem chráněného zeměpisné označení Evropské unie, které Třeboňský kapr obdržel v roce 2007 je společnost Rybářství Třeboň a.s.

Rybářství Třeboň a.s.

Aktuality

Sportovní rybolov - začátek sezony 1. 3.!

Rekreační rybaření na rybnících Hejtman, Staňkovský, Nový Kanclíř i Táborský začíná 1. března 2024.

21.02.24 / Aktuality

Výlov rybníka Rožmberk 2024

Na rybníku Rožmberk bude opět podzimní slavnostní výlov, a to ve dnech 11. až 13. října 2024.

8.02.24 / Aktuality

Třeboňský kapr v Praze po celý rok

Třeboňského kapra a další sladkovodní ryby z třeboňských rybníků dostanete celoročně i v Praze na Sádkách Lahovice.

10.01.24 / Aktuality

Seznam certifikovaných prodejců

Vánoce 2023 a prodej třeboňského kapra u certifikovaných prodejců; seznam stánkového prodeje vánočního kapra.

12.12.23 / Aktuality

Partneři

Třeboň a Třeboňsko

Partnerem Rybářství Třeboň pro pořádání Rybářských slavností je provozovatel portálu Trebonsko.cz společnost Destinace Třeboňsko o.p.s.

Třeboňský kapr

Rybářství Třeboň a.s. je partnerem rybářského závodu s názvem Třeboňský kapr.

Produkty z Třeboňského kapra

Doporučené recepty